Penzion V zahradě

areál Kouty - horské centrum zábavy a sportu

Telefon: +420 602 567 630  |  E-mail: ubytovanivzahrade@seznam.cz  |  www: www.ubytovanivzahrade.cz

Nabidka nadstandartniho ubytovani za standartni ceny.

„V ZAHRADĚ" se nachází ve Velkých Losinách na úpatí Jeseníků v rozlehlé zahradě 10.000 m2 s tenisovým kurtem. Velké Losiny jsou obcí, která nabízí spoustu kulturních akcí jako je kulturní léto, které je pro svoji pestrost programu známé v širokém okolí. Čistý vzduch a termální lázně spolu s okolními lesy Vám dopřejí dovolenou aktivní i relaxační.

Penzion je zrekonstruován a velice útulně zařízen. V objektu jsou dvě plně vybavené kuchyně, společenská místnost + TV plazma, malá samoobslužná pivnice pro Vaši potřebu.

K dispozici je:
apartmán 1 = 3+1 o velikosti 100 m2, 1 pokoj dvoulůžkový, 1 pokoj třílůžkový, obývák s TV, plně vybavená kuchyň, koupelna, WC.apartmán 2 = 2 dvoulůžkové pokoje, velikost 55m2, kuchyň, koupelna s WC, obývací pokoj.
Oba apartmány mají možnost přistýlky.apartmán 3 = 2 pokoje, velikost 58,5 m2, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 čtyřlůžkový pokoj, koupelna s WC.

V objektu, který je po celém svém obvodě oplocen a uzavřen po celý den elektrickou bránou můžete bezpečně parkovat (klíč k bráně obdržíte při ubytování proti záloze).

V letním období využijete zahradu s možností využití tenisového kurtu, půjčení kola (za poplatek), ruské kuželky, míčové hry, badminton (zdarma), posezení u grilu.

V zimním období je připravena lyžárna pro Vaše lyže.

*
*
*
*  
* Vyplňte, prosím, povinné položky
UMÍSTĚNÍ NA MAPĚ