Chata U vleku

Ski areál Kouty - nejlepší místo na zimní dovolenou!

Telefon: +420 777 78 43 00  |  E-mail: info@kouty.eu  |  www: www.kouty.eu

Celková kapacita 20 osob.

piktogram

 

 

GPS: 50°6'14.107"N, 17°7'44.846"E

CHATA NA SAMOTĚ – po kompletní rekonstrukci, sauna, 3 apartmány ( pro 8, 8, 4), každý apartmán má terasu s posezením. Celková kapacita 20 osob. Krásné prostředí pro děti s nádherným výhledem přímo na Skiareál. ZIMNÍ SEZÓNA - POBYTY PRO VÍCE RODIN Skibus přímo do Ski areálu Kouty kousek od objektu. Pro naše ubytované výhodně nabídky lyžování ve Skiareálu Kouty.

Objekt je situován na kraji lesa na samotě a nachází se v bezprostřední blízkosti sjezdovky ( cca 30 m). Chata je zasazena do klidného prostředí, daleko od frekventované cesty a je vhodným ubytováním pro rodiny s dětmi, ale i ty, kteří si chtějí užít klidu hor.

V ZIMNÍM OBDOBÍ SI UŽIJTE KLID HOR MIMO FREKVENTOVANOU CESTU, DO SKIAREÁLU KOUTY VÁS ODVEZE ZDARMA SKIBUS, KTERÝ ZASTAVUJE PŘÍMO POD CHATOU.

NAŠIM KLIENTŮM NABÍZÍME AŽ 33% SLEVY NA LYŽOVÁNÍ VE VŠECH SKIAREÁLECH V OKOLÍ. PRO VÍCE INFORMACÍ NAVŠTIVTE NAŠE STRÁNKY.

Videozáznam objektu naleznete na http://www.kouty.eu/ke-stazeni/Chata-u-vleku.wmv

DĚTEM JE K DISPOZICI DĚTSKÉ HŘIŠTĚ, TRAMPOLÍNA A PÍSKOVIŠTĚ A BAZÉN (3m)

Okolí chaty:

Okolí chaty je zatravněná plocha cca 700 m² přecházející v les. Přímo u chaty se nachází bazén (3m), pískoviště, dětské hřiště,trampolína a ohniště. Dětské hřiště je vybaveno provazovou a lezeckou stěnou, skluzavkou a houpačkou. Parkování v létě přímo u objektu až pro osm aut. V zimě parkování cca 150 metrů od objektu u cesty.

Chata je rozdělena do čtyř částí. V prvním a druhém patře se nachází dva osmilůžkové apartmány se samostatnými vchody. Každý vchod je na opačné straně objektu. V přízemí se nachází napravo čtyřlůžkový apartmán a nalevo sauna s příslušenstvím.

Osmilůžkový apartmán:

Apartmán je řešen jako mezonet.

První patro: Do apartmánu se vchází samostatným vchodem v prvním patře a to z terasy, která je součástí apartmánu. V létě je zde k dispozici pivní set pro deset osob. Za vchodem se nachází předsíň s lavicemi, věšákem a botníkem. Za dalšími dveřmi, které zabraňují úniku tepla, vcházíme do spodní části apartmánu. V této části je prostorná jídelna s velkým stolem a židlemi z masívu, kuchyň vybavená mikrovlnkou,myčkou,rychlovarnou konvicí, ledničkou, mrazničkou, nádobím , příbory a vším co je potřeba k vaření a společenská místnost s prostorným gaučem , televizí a rádiem. V prvním patře se nachází koupelna se dvěma umyvadly,sprchovým koutem,záchodem a bidetem.

Druhé patro: Do druhého patra se dostanete po točitém schodišti, které má nahoře branku pro bezpečnost dětí. V druhém patře se nachází tři ložnice(1x2,2x3 lůžkové) a záchod s umyvadlem.

Čtyřlůžkový apartmán :

Vchází se do uzamykatelné předsíně, které se využívá na uložení lyží a kol. Z předsíně vejdeme do další předsíně, kde nalezneme skříň, věšák a lavici. Z předsíně vejdeme nalevo do koupelny. V koupelně se nachází vana se sprchou, umyvadlo a záchod. Z předsíně napravo se dostaneme do kuchyně. Kuchyň obsahuje ledničku,myčku,elektrickou troubu a rychlovarnou konvici. Dále je zde stůl se čtyřmi židlemi a gauč pro společné posezení u televize. Gauč je rozkladatelný pro dvě osoby. Další dveře vedou do ložnice pro dvě osoby. Před apartmánem mají v létě ubytovaní k dispozici posezení

Sauna:

Vchází se do uzamykatelné předsíně, která se dá využít na uložení lyží a kol. Další dveře vedou do prostoru sauny. Jsou zde lehátka do odpočívarny,sauna s jednoduchým ovládáním a dva sprchové kouty.*
*
*
*  
* Vyplňte, prosím, povinné položky
UMÍSTĚNÍ NA MAPĚ